Göktuğ Koleji Web Sitesi Açılış Ekranı Animasyonu

Yemek Hizmeti

Yemek Hizmeti

Okulumuzda yemek, kurumsal anlaşmalı olduğumuz POYRAZ CATERING yemek firması tarafından sağlanmaktadır. Öğrencilerimizin içinde bulundukları gelişme çağları göz önünde tutularak sağlıklı ve dengeli beslenme kuralları gereğince diyetisyen tarafından oluşturulmakta ve okul yönetimi tarafından onaylanmaktadır. Firma yetkilileri ile birlikte okul müdürümüz tarafından gereken kontroller yapılmakta, diyetisyen denetiminde kalori hesabı yapılarak hazırlanan yemekler, hijyenik şartlarda özenle sunulmaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz Yemek- Catering firması , ISO 9001:2008 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan alınan işletme kayıt belgelerine sahiptir.

Tüm Yemekhane personelini hijyen eğitimi almış olup gereken sertifikaya sahiptirler.

İSG firması tarafından her üç ayda bir uygun testler yapılarak mikrop ve virüs taşıyıp taşımadıklarına bakılır.

Yemek üretiminde kullanılan ham maddeler ve yardımcı ham maddelerin hijyenik kontrolleri dünya standartlarına uygun olarak mal kabulü sırasında, pişirilen yemekler servise çıkmadan önce ve mutfak içinde kurulu laboratuvarda, tam gün hizmet veren gıda teknikerleri ve mühendisleri nezaretinde yapılır.

Yemek konusunda tecrübesi ve eğitim sektörüne yenilikçi bakış açısı ile yemek firmamız, öğrencilerimizin sağlıklı ve organik beslenmeleri için lezzetlendirici katkı maddelerini, tavuk ürünlerini ve pişirmede kızartma yöntemini kullanmamaktadır.

Anlaşmalı yemek firmamızın tüm yetki belgelerini okul müdürlüğünden temin edebilirsiniz.